EN
$
Thailand

Phuket: Kamala
11 offers
The Marin
The Marin
Thailand, Phuket, Kathu, Kammala, Moo 3, 118/17
Object typeResidential
Completion dateQ4 2021
DeveloperPhuket Smile
Total areafrom 39 m² to 53 m²
Down Payment100%
Studiofrom 39 m²from 185 043 $
from 185 043 $from 4 700 $/m²
The Title Coralina Kamala
The Title Coralina Kamala
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala
Object typeResidential
Completion dateQ2 2028
DeveloperRHOM BHO PROPERTY PUBLIC COMPANY LIMITED
Total areafrom 30 m² to 128 m²
Down Payment3 089 $
1 bedroomfrom 30 m²from 157 776 $
2 bedroomsfrom 64 m²from 289 754 $
3 bedroomsfrom 128 m²from 655 443 $
from 157 776 $from 4 527 $/m²
Botanica Montazure
Botanica Montazure
Thailand, Phuket, Kathu, Kammala
Object typeResidential
Completion dateQ1 2026
DeveloperBotanica Luxury Phuket Co.Ltd
Total areafrom 372 m² to 1072 m²
Down Payment2%
3 bedroomsfrom 372 m²from 1 294 437 $
4 bedroomsfrom 425 m²from 1 350 047 $
5 bedroomsfrom 818 m²from 2 716 859 $
from 1 294 437 $from 3 177 $/m²
WALLAYA HILL
WALLAYA HILL
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Ban Bang Wan
Object typeResidential
Completion dateQ1 2027
DeveloperWallaya Villas Development Co., Ltd.
Total areafrom 420 m² to 454 m²
Down Payment6 178 $
4 bedroomsfrom 420 m²from 1 233 443 $
from 1 233 443 $from 2 937 $/m²
The Title Vivana Kamala
The Title Vivana Kamala
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala
Object typeResidential
Completion dateQ4 2028
DeveloperRHOM BHO PROPERTY PUBLIC COMPANY LIMITED
Total areafrom 30 m² to 128 m²
Down Payment25%
1 bedroomfrom 30 m²from 127 429 $
2 bedroomsfrom 60 m²from 246 842 $
from 127 429 $from 4 106 $/m²
Layalina Hill Villas
Layalina Hill Villas
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Ban Bang Wan
Object typeResidential
Completion dateQ1 2026
DeveloperLayalina
Total areafrom 341 m² to 341 m²
Down Payment7 723 $
3 bedroomsfrom 341 m²from 738 319 $
from 738 319 $from 2 165 $/m²
The Residences at InterContinental Resort
The Residences at InterContinental Resort
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Kammala, Moo 3, 100/10
Object typeResidential
Completion dateQ4 2027
DeveloperInterContinental Hotels Group (IHG)
Total areafrom 59 m² to 188 m²
Down Payment9 268 $
1 bedroomfrom 59 m²from 420 131 $
2 bedroomsfrom 101 m²from 830 995 $
from 420 131 $from 7 102 $/m²
The Element
The Element
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Ban Huakhuan
Object typeResidential
Completion dateQ1 2027
DeveloperAnocha Property
Total areafrom 30 m² to 169 m²
Down Payment6 178 $
1 bedroomfrom 30 m²from 147 501 $
2 bedroomsfrom 49 m²from 256 686 $
from 147 501 $from 4 917 $/m²
Citygate De Phuket
Citygate De Phuket
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Soi Plubplueng-U-Thit, 21
Object typeResidential
Completion dateQ1 2028
DeveloperCitygate Exclusive Development Co., Ltd.
Total areafrom 46 m² to 191 m²
Down Payment3 089 $
1 bedroomfrom 46 m²from 191 839 $
2 bedroomsfrom 72 m²from 300 270 $
3 bedroomsfrom 81 m²from 337 804 $
from 191 839 $from 4 170 $/m²
Platinum Bay
Platinum Bay
Thailand, Phuket, Kathu, Kammala
Object typeResidential
Completion dateQ1 2025
DeveloperNew World ADM Platinum
Total areafrom 27 m² to 41 m²
Down Payment3 089 $
1 bedroomfrom 27 m²from 160 021 $
from 160 021 $from 5 927 $/m²
MGallery Residences MontAzure
MGallery Residences MontAzure
Thailand, Phuket, Kathu, Kammala
Object typeResidential
Completion dateQ2 2026
DeveloperARCH, NARAI, PHILEAN CAPITAL
Total areafrom 47 m² to 72 m²
Down Payment3 089 $
Studiofrom 47 m²from 325 456 $
1 bedroomfrom 65 m²from 434 799 $
from 325 456 $from 6 614 $/m²
Catalog