EN
$
Thailand

Phuket: Kamala
11 offers
The Marin
The Marin
Thailand, Phuket, Kathu, Kammala, Moo 3, 118/17
Object typeResidential
Completion dateQ4 2021
DeveloperPhuket Smile
Total areafrom 39 m² to 53 m²
Down Payment100%
Studiofrom 39 m²from 183 779 $
from 183 779 $from 4 668 $/m²
The Title Coralina Kamala
The Title Coralina Kamala
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala
Object typeResidential
Completion dateQ2 2028
DeveloperRHOM BHO PROPERTY PUBLIC COMPANY LIMITED
Total areafrom 30 m² to 128 m²
Down Payment3 068 $
1 bedroomfrom 30 m²from 156 698 $
2 bedroomsfrom 64 m²from 287 775 $
3 bedroomsfrom 128 m²from 650 966 $
from 156 698 $from 4 496 $/m²
Botanica Montazure
Botanica Montazure
Thailand, Phuket, Kathu, Kammala
Object typeResidential
Completion dateQ1 2026
DeveloperBotanica Luxury Phuket Co.Ltd
Total areafrom 372 m² to 1072 m²
Down Payment2%
3 bedroomsfrom 372 m²from 1 285 595 $
4 bedroomsfrom 425 m²from 1 340 826 $
5 bedroomsfrom 818 m²from 2 698 302 $
from 1 285 595 $from 3 155 $/m²
WALLAYA HILL
WALLAYA HILL
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Ban Bang Wan
Object typeResidential
Completion dateQ1 2027
DeveloperWallaya Villas Development Co., Ltd.
Total areafrom 420 m² to 454 m²
Down Payment6 136 $
4 bedroomsfrom 420 m²from 1 225 019 $
from 1 225 019 $from 2 917 $/m²
The Title Vivana Kamala
The Title Vivana Kamala
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala
Object typeResidential
Completion dateQ4 2028
DeveloperRHOM BHO PROPERTY PUBLIC COMPANY LIMITED
Total areafrom 30 m² to 128 m²
Down Payment25%
1 bedroomfrom 30 m²from 126 559 $
2 bedroomsfrom 60 m²from 245 156 $
from 126 559 $from 4 078 $/m²
Layalina Hill Villas
Layalina Hill Villas
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Ban Bang Wan
Object typeResidential
Completion dateQ1 2026
DeveloperLayalina
Total areafrom 341 m² to 341 m²
Down Payment7 670 $
3 bedroomsfrom 341 m²from 733 276 $
from 733 276 $from 2 150 $/m²
The Residences at InterContinental Resort
The Residences at InterContinental Resort
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Kammala, Moo 3, 100/10
Object typeResidential
Completion dateQ4 2027
DeveloperInterContinental Hotels Group (IHG)
Total areafrom 59 m² to 188 m²
Down Payment9 204 $
1 bedroomfrom 59 m²from 417 262 $
2 bedroomsfrom 101 m²from 825 319 $
from 417 262 $from 7 053 $/m²
The Element
The Element
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Ban Huakhuan
Object typeResidential
Completion dateQ1 2027
DeveloperAnocha Property
Total areafrom 30 m² to 169 m²
Down Payment6 136 $
1 bedroomfrom 30 m²from 146 493 $
2 bedroomsfrom 49 m²from 254 933 $
from 146 493 $from 4 883 $/m²
Citygate De Phuket
Citygate De Phuket
Thailand, Phuket, Kathu, Kamala, Soi Plubplueng-U-Thit, 21
Object typeResidential
Completion dateQ1 2028
DeveloperCitygate Exclusive Development Co., Ltd.
Total areafrom 46 m² to 191 m²
Down Payment3 068 $
1 bedroomfrom 46 m²from 190 529 $
2 bedroomsfrom 72 m²from 298 219 $
3 bedroomsfrom 81 m²from 335 497 $
from 190 529 $from 4 142 $/m²
Platinum Bay
Platinum Bay
Thailand, Phuket, Kathu, Kammala
Object typeResidential
Completion dateQ1 2025
DeveloperNew World ADM Platinum
Total areafrom 27 m² to 41 m²
Down Payment3 068 $
1 bedroomfrom 27 m²from 158 928 $
from 158 928 $from 5 886 $/m²
MGallery Residences MontAzure
MGallery Residences MontAzure
Thailand, Phuket, Kathu, Kammala
Object typeResidential
Completion dateQ2 2026
DeveloperARCH, NARAI, PHILEAN CAPITAL
Total areafrom 47 m² to 72 m²
Down Payment3 068 $
Studiofrom 47 m²from 323 233 $
1 bedroomfrom 65 m²from 431 830 $
from 323 233 $from 6 568 $/m²
Catalog